Witaj Go¶ciu! jeżeli widzisz ten dymek to znaczy że nie jeste¶ zarejestrowany/zalogowany. Kliknij by się zarejestrować. Rejestracja zajmie mniej niż 30 sekund, a dzięki niej zyskasz możliwo¶ć pobierania, komentowania oraz dodawania torrentów !User:      Hasło:     

MENU


Kategorie


FACEBOOK


PROGRAMY


Torrent: Eugeniusz Dębski - cykl Moherfucker tom 1-3 [ebook PL] [epub mobi pdf]
Dodał:  8fd415bf
Data: 11-02-2019
Rozmiar: 13.40 MB
Seed: 3
Peer: 0
Kondycja:
Zaloguj się aby pobrać


Kategoria:  E-Booki

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 15
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2019-02-11 08:42:08

OPIS:Eugeniusz Dębski
cykl Moherfucker tom 1-3
Gatunek: Fantastyka, fantasy, science fiction
[ebook PL]
format [epub mobi pdf]Moherfucker (tom 1) - Hell-P
¦więte miejsca niekoniecznie musz± służyć temu, do czego je powołano. Tam, gdzie rodz± się silne emocje, mog± również grasować odpryski potwornego Cthulhu -- guimony.
Kamil Stochard z ABW, z zamiłowania kontestator, przy tym uwikłany w nieszablonowe zwi±zki miłosne, zostaje oddelegowany do pomocy amerykańskiemu koledze i wkrótce, z osłupieniem i ekstremalnym niedowierzaniem, wysłu opowie¶ci fachowca od guimonów i ich likwidacji. Godzi się jednak na współpracę -- raz, bo w pracy i tak trzeba co¶ robić, dwa, bo przekonuj± go przywiezione przez urodzonego w PRL-u agenta zabawki, a dokładniej mówi±c -- pistolet Desert Eagle do prywatnego użytku.

Moherfucker (tom 2) - Moherfucker
Polskie służby specjalne, rosyjska policja -- i bogobojne staruszki, które znienacka zmieniaj± się w krwiożercze monstra.
Petersburg do¶wiadcza fali potwornych zbrodni. Zaczyna się, oczywi¶cie, całkiem niewinnie. Babuszka, zagadnięta przez kilku podpitych obiboków, nie zamierza się potulnie dorzucić do fajek. Ba, nie chce oddać siatki z portmonetk±.
Tylko czy to aby na pewno staruszka? Czy poczciwe babcie urywaj± głowy podpitym młodzieńcom? I czy w odwecie za kapitalizm i głodowe emerytury szatkuj± współobywateli na drobne kawałki?

Moherfucker (tom 3) - Russian Impossible
To już nie rutynowa akcja. W Sankt Petersburgu trwaj± bezpardonowe i okrutne ataki na milicję. Zamachowcy ostrzeliwuj± z karabinów maszynowych samochody patrolowe. Płon± posterunki, obrzucone koktajlami Mołotowa. A na dodatek kto¶ porwał córki kapitana Sukonina, który kieruje polsko-rosyjskim zespołem ¶ledczym.
Zdesperowany kapitan i jego partner, Kamil ,,Moherfucker" Stochard, spotykaj± się z Niebieskim Krukiem, carem przestępczego ¶wiata.
Ale czy ta decyzja się opłaci?
Czy cena za jego pomoc nie będzie zbyt wysoka?
Czy kapitan zobaczy jeszcze swoje ukochane córki?

DETALE TORRENTA:[ ]
PodziękowaniaNikt jeszcze nie podziękował.
 
Komentarze